Nabídka služeb

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava a spedice. Poskytujeme kurýrní-expresní služby, přepravy JUST IN TIME, v režimu MILKRUN, přeprava celovozových i kusových zásilek, dokládky, export, import. Umíme poskytnout přepravní služby na té nejvyšší úrovni.

Přepravy zajišťujeme v rámci celé západní Evropy. Našimi oblíbenými destinacemi jsou Německo, Španělsko, Anglie, Benelux. Pro naše zákazníky jsme dále schopni zajistit přepravy zboží do a z Rumunska, Bulharska, Slovenska, Maďarska a Polska.

Poskytujeme služby v oblasti přepravy zásilek způsobem, který vychází z několika pravidel. Jde o to aby:

Nabízíme dlouhodobé zkušenosti našich zaměstnanců, spolehlivost a jejich samostatnost v oblasti realizace nakládek, přeprav a vykládek.

V případě potřeby jsme schopni naše dispečerské pracoviště přiblížit do místa činnosti našeho zákazníka.

Nabízíme Vám systém zastřešení veškerých přeprav pro Vaši společnost. Vámi požadované přepravy bychom organizovali, realizovali, monitorovali, kontrolovali, vyhodnocovali a optimalizovali. Za veškéré přepravní aktivity pro naše zákazníky přebíráme plnou zodpovědnost.

Jsme schopni v krátkém časovém úseku zpracovat cenovou nabídku. Vaše případné poptávky směrujte na email vavratransport@dopravavavra.cz, nebo na telefon 733 595 209.